Červen 2010

Nevěřim tomu, že si to někdo přečte, ale musela jsem se vypsat :)

26. června 2010 v 22:31 Blbosti
Ještě 4 dny a máme tu prázdniny :)...už se těšim, dohodla jsem se s kámoškou, že budem chodit na výlety, víte takový ty turistický hulky, batoh, kšiltovku a jde se :D...to by mě zajímalo, kolikrát zrovna my dvě pujdem :D no ...pak jsem se dohodla s Májou, že budem jezdit na kole a na bruslích :D ty jo já tyhle prázky ladim do sportu :D... No jo a ještě něco k těm 3 dnům školy...však víte jsem v 9. třídě poslední 3 dny co budu chodit po chodbách naší základky, budu potkávat ty dementní(poslední dobou úžasný) učitele a budu se svejma kámoškama, hlavně se svou nejlepší kámoškou ve třídě. Víte, když jsem byla malá zaviděla jsem těm deváťákům, že už to maj za sebou a že odtud vypadnou, ale poslední dobou co se blíží prázdniny, si to všechno uvědomuju, po prázkách mě čeká úplně něco jiného, jinej kolektiv, jiní učitelé a hlavně už to nebude jen vyjít kopec a sem ve škole, budu muset jezdit půl hodiny busem, abych se dosala do lbc...Prostě to bude velká změna v mim malym životě :D No a v pondělí vystupujem, jakože akademie, to asi všichni znáte, dělaj to všichni deváťáci na konci školního roku, to bude taky prdel tancovat Jacksona před 300 lidma a tolika kamer a o tý spartakyádě ani nemluvim :D lítat tam s tykadýlkama jak idiot :D  no ale to k omu všechno patří :) A co vy do jaké chodíte třídy a co budete dělat o prázkách?Rozhovor s Kris, Robem a Taylorem

23. června 2010 v 22:09

  
'Entertainment Weekly' si sedli s Kristen Stewart, Robertem Pattinsonem a Taylorem Lautnerem pro rozhovor který bude tento týden v časopise, diskutují o světě Twilight, který dobyl i vesmír.

Všechny tři mladé hvězdy otevřeně mluví o intenzivní záři a pozornosti médii, jak na sebe spoléhají a co si myslí o nadcházejícím posledním dílu, Breaking Dawn, tři hvězdy hovoří o přípravě na závěrečnou kapitolu ságy, která navždy změnila jejich životy.

Entertainment Weekly: Jste právě na začátku natáčení dvou filmů Breaking Dawn. Podepsali jste to ještě před tím, než byla Breaking Dawn napsaná. Když jste si ji přečetli, mysleli jste, že bude film?

STEWART: "Jo, určitě. Jak bude Renesmee vypadat? Bude to malé zubaté dítě běhat okolo? Bude to divný."
PATTINSON: (smích) "Malé zubaté dítě."
STEWART: "Jo, ale myslím, že to bude v pohodě. Jedním z hlavních cílů ságy je dostat Bellu až k dobu, kdy je dostatečně zralá, aby mohla udělat rozhodnutí, a že jích je hodně. V čtyřce (1.část) se stane manželkou. Stane se matkou. Stane se dospělou a upírkou. Takže jsem opravdu nadšená že to budu hrát."

Entertainment Weekly: Když někdo četl Breaking Dawn, říkali že je to hodně "pro-life" a "mormon", protože se Bella rozhodne za své dítě, i když je ohrožen její život. Nevadilo ti nic z toho, když si knihu četla?

STEWART: "Ne, protože to dává smysl. Nechtějí se vždyť dítěte, kvůli lidem. Hned se ona a Edward spolu poprvé vyspí, řekne: "Ale, kašlu na to. Možná chci být ještě na chvilku člověkem." Dítě je jen intenzivnějí verze, že."
PATTINSON: "Myslím, že všechny tyhle "mormon" odkazy jsou jen proto, aby se mohli Twilight články publikovat v úctyhodné publikaci, jako je New York Times. Dokonce Stephenie [Meyer, autorka románu Twilight] řekla, že to nic z toho neznamená. Je to založeno na snu."

Entertainment Weekly: Breaking Dawn jsou film v poslední řadě. Jak se cítíte, že se všechno už brzo blíží k závěru?

STEWART: Pokud jde o natáčení, v březnu to bude téměř hotové. Bude se to natáčet do března."
LAUTNER: Bude to divné, poslední natáčecí den posledního filmu."
STEWART: "Taky to bude smutné. Bylo to jednou z mích nejšílenějších, shovívavých zkušeností jako herečka, sledovat postavu tak dlouho."
TAYLOR: "Myslím, že konec bude velmi podivný."
STEWART: "Bude to jen pocit, že byla tahle kapitola uzavřena."
TAYLOR: "Velká kapitola."
STEWART: "Já budu určitě říkat, "Ale počkejte, ještě je tu tahle scéna ... "

Shooty s Kris pro ELLE

23. června 2010 v 22:07 Kristen StewartxBella Swan
Ta Kris je tak nádnerná...já chci taky takhle vypadat :( :Dimagebam.com imagebam.com imagebam.com

imagebam.com imagebam.com imagebam.com

imagebam.com imagebam.com imagebam.com

imagebam.com imagebam.com imagebam.comEclipse premiéra

22. června 2010 v 18:02
Eclipse premiéra, fanoušci už stanují u bariér, aby dostali podpis své oblíbené hvězdy.
No chápete to? :D ty lidi nejsou normální :D Dvě nové fotky Roberta

20. června 2010 v 10:00 Robert PettisonxEdward Cullen
Dvě nové fotky Roberta z photoshootu pro New York times.
Já bych řekla, že mu to sluší :)

Klikněte pro zobrazení původního obrázku

Nová fotka Taylora

18. června 2010 v 18:21 Taylor LautnerxJacob Black
Nová krásná fotka Taylora Lautnera
vrr :D

Fotomontáž svatby z Rozbřesku

17. června 2010 v 18:55 Breaking Dawn
Nádherná fotomontáž Belly a Edwarda ve svatební den.

The Twilight Saga: Breaking Dawn

zdroj

Muse - Neutron Star Collision (Love is Forever)

13. června 2010 v 19:59 Hudba
Takže toto je nový singl od Muse a zároveň nový soundtrack k třetímu dílu stmívání "Eclipse" (česky Zatmění).
V klipu jsou vidět scény s Eclipse, i ta písnička je sama o sobě nádherná...jinak je v t-music chart, tak kdyby se vám líbila můžete hlásnout :)


Eclipse je prý dobrej horor

13. června 2010 v 19:30 News
Už aby to bylo, už aby to bylo :D

Promo tour ke třetímu dílu ságy Twilight se nedávno rozběhla na plné obrátky. Hlavní stars upírských filmů tak objíždí celý svět a vysvětlují, o co v Zatmění půjde...

Robert Pattinson (24) dokonce ani nepočkal na to, až diváci Eclipse shlédnou a už teď vyzradil, že veškerý "fantasy" element se z třetího dílu absolutně vytratil!

"Tenhle film je naprosto odlišný od těch ostatních," prozrazuje filmový Edward. "Viděl jsem první sestřih a musím říct, že je tam opravdu hodně bojových scén!"

Třetí díl ságy Twilight natočil David Slade. Ten je známý hlavně díky hororovému snímku 30 dní dlouhá noc. A zdá se, že na filmu se režisérův oblíbený žánr hodně podepsal...

Ve Stmívání i Novém měsíci bylo podle Roba hodně tajemna a nadpřirozena. "To už je pryč! Eclipse není fantasy film. Je to horor! Fakt dobrej horor!"

zdroj

Xavier Samuel si v Zatmění zahraje upíra Rileyho

13. června 2010 v 19:30 Ostatní herci
Mluví se o něm jako o druhém Robertu Pattinsonovi, tak se na něj podíváme zblízka...

Po Liamu Hemsworthovi je Xavier Samuel další nadějnou hvězdou, která pochází až z daleké Austrálie. Zatímco doma si zahrál v pár seriálech, v Americe získal roli v dalším pokračování megaúspěšné Twilight ságy s názvem Zatmění a také v Rozbřesku, posledním díle upírské tetralogie. Původně se také mluvilo o tom, že tuto roli by měl ztvárnit Tom Felton (Draco Malfoy z Harryho Pottera), ale i Channig Tatum. Nakonec ale konkurz vyhrál právě Xavier.

Šestadvacetiletý hezoun si v Zatmění zahraje nově zrozeného upíra Rileyho, který se připojí ke spiknutí Viktorie (Bryce Dallas Howard). Ta si dala za úkol zabít Belliny ochránce i Bellu samotnou.

Sám Xavier byl překvapený, že roli získal, protože, jak sám řekl, už není zrovna ve věku teenagerů. Na svůj věk ale vůbec nevypadá, takže do mladé upírské partičky zapadne skvěle!

Jen co se začalo točit v kanadském Vancouveru, vrhla se na něj média, která ho okamžitě začala srovnávat (i díky stejně sexy háru) s Robertem Pattinsonem a věnovala mu patřičnou péči, kterou Xavier okomentoval s úsměvem slovy: "Kávu už teď budu pít asi vždy za přítomnosti blesků fotoaparátů, ale jsem šťastný, že jsem roli Rileyho získal."

zdroj

Co vše nás čeká v Zatmění?

13. června 2010 v 19:19 News
Pořádně drsná story! Ve třetím díle ságy "Stmívání" půjde o všechno: o život a o smrt! Tohle bude fakt síla!

Mráz běhající po zádech, husí kůže po těle, strach v očích! Přesně to tě čeká, když se mrkneš na nový trailer k ,,Zatmění"! Hlavní roli tu totiž hrají krvelační upíři, vlkodlaci s pořádně ostrými zuby a drsné boje, ve kterých jde o jediné: o přežití!

Romantické scény, které byly k vidění v minulých dílech ságy, jsou ty tam! Na jejich místo nastoupí akce a nebezpečí! Jak se bude dál vyvíjet vztah mezi vlkodlakem Jacobem (Taylor Lautner, 18), upírem Edwardem (Robert Pattinson, 24) a krásnou Bellou (Kristen Stewart, 20), je vedlejší!

Na pořadu dne je totiž něco mnohem důležitějšího: boj mezi dobrem a zlem! Bellino rodné město Forks se stane terčem útoku zlé upírky Victorie (Bryce Dallas Howard, 29), která má v plánu jediné: pomstít se za smrt svého milovaného upíra Jamese, kterého v prvním díle zabili Cullenovi!

A aby toho nebylo málo, mají na Bellu spadeno i zlí Volturiovi! Chaos, zoufalství a hrůza se šíří rychlostí blesku! Dokáže Edward Bellu zachránit, nebo jejich láska skončí jednou provždy? To se od příštího měsíce dozvíš v kinech...
      zdroj

Pár otázek na Kristen Stawart

13. června 2010 v 19:19 Kristen StewartxBella Swan
Jako dokonalá mladá dáma vypadá Twilight star Kristen Stewart (20) na obálce červnového vydání anglické Elle a my víme, co redaktorkám prestižního časopisu prozradila...

Jaké bylo tvoje dospívání?
"Moje rodina je úžasná, měla jsem perfektní výchovu a jsem ráda, že jsem nikdy nešlápla vedle tak, jako například Lindsay Lohan... Ale ona za to nemůže. Je to chyba jejích rodičů."

Jakou máš ráda hudbu?
"Miluju The Smiths. Vicar in a Tutu je moje nejoblíbenější písnička. Celé dnešní ráno jsem si zpívala I'm so emo! Baví mě Camera Obscura, jsem schopná je poslouchat pořád dokola. Ale moje nejoblíbenější skupina je Interpol a jejich pecka Broken Bells. Je to nová kapela."

Co ty a Twilight?
"Nikdo z nás netušil, že Twilight bude mít tak obrovský úspěch. Nečekali jsme ani, že budeme natáčet dvojku, natož pak trojku a čtyřku. Twilight jsem četla a totálně se do těch knížek zamilovala, když mi pak z castingu zavolali, že mě berou, říkala jsem si: 'To neni možný, já budu v tom příběhu, kterej tak zbožňuju!' Bylo to úžasný. Musím ale přiznat, že z Eclipse jsem teď trochu nervózní. Pracovali jsme tvrdě, tak se snad bude líbit... "

 zdroj

To co ještě nevíš o Kristen a Robovi

13. června 2010 v 19:19 Kristen StewartxBella Swan
Ságu Twilight zbožňuješ a není nic, co bys o jejích hlavních stars Robertu Pattinsonovi a Kristen Stewart ještě nevěděl/a? Přečti si, co nám řekli o řízení nebo módě. Možná tě překvapíme...

Robert o řízení auta
"Můj táta je prodavač aut, ale já jsem vždycky říkal, že řídit nebudu. Do autoškoly jsem chodil v Oregonu, první auto jsem si pak koupil v L.A., ale řídit jsem se nikdy pořádně nenaučil. Neustále na mě někdo troubí, jsem hrozný řidič!"
Kristen, psi nebo kočky?
Kdyby Kris mohla být zvířetem, byla by kočkou. "S kočkama nikdy nevíš, na čem jsi. Mají svůj život a na tebe kašlou!"
Robert o praní prádla
"V Londýně jsem pral jednou za půl roku - velká akce. Ten pytel se špinavým prádlem byl tak veliký, že jsme ho se spolubydlícím museli vézt na dvou BMX kolech, byli jsme jak válečný konvoj."
Kristen o klučičí módě
"Myslím, že je děsně sexy, když kluci nosí černé svěšené kalhoty - úzké, ale svěšené. Dívám se třeba na Robovi kalhoty a říkám si tyhle gatě chci!"
Robert o anonymitě
"Přeji si, aby lidé nevěděli, kdo jsem, abych mohl lhát a říct, že jsem třeba Obamův poradce. To jsem říkal před Twilight.

Kristen o své postavě
"Měřím 155 cm a mám pocit, že bych se cítila líp, kdybych byla větší. 170 by bylo ideální!"
Robert o penězích
"Neutrácím, jedinou věc, kterou jsem si pořídil, je moje auto. Bylo by krásné koupit dům mým rodičům, ale oni žijí naprosto spokojeně a myslím, že bych je tím spíš obtěžoval. Já nosím každý den stejné oblečení a jediné, co si kupuju, jsou DVD."
Kristen o hraní
"Jediné, co pro svojí práci dělám je, že mám trému. Kdybych neměla trému, nemohla bych to dělat!"
Robert o modelingu
"V modelingu jsem dosáhl vrcholu ve dvanácti letech. Existuje spousta fotek z té doby, na kterých vypadám nesnesitelně trapně."
Kristen o pečení
"Dělám výborné koláče. Jablečný umím ze všech nejlíp."
Robert o tancování
"Z tancování jsem na nervy. Býval jsem dobrý, ale už ani nevím kdy, ale něco se mi v hlavě změnilo a jsem z toho nervózní."

Zdroj

Scéna s Victorií

13. června 2010 v 18:49 Eclipse
Carlisle: Jsi si jistá, že jsi ji viděla tady?
Alice:Nalevo!
Zdroj

Info o Rozbřesku

13. června 2010 v 18:49 Breaking Dawn

Summit Entertainment vydal oficiální prohlášení,
že Breaking Dawn bude rozděleno na 2 filmy.
Oba dva bude režírovat Bill Condon.
První film bude v kinech 18.11.2011.
zdroj zase můj affík díky :)

scéna s Bellou a vlkodlaky samozřejmě nechybí Jacob+překlad

12. června 2010 v 17:19 Eclipse
Embry: Jsem rád, že tu jsi, Bello. Konečně si trochu odpočineme od Jacobova posedlého vnitřního monologu.

Paul: Kéž by Bella zavolala.

Jared: Kéž by nevolala!

Embry: Možná bych měl zavolat já jí!

Quil: Možná bych jí měl zavolat a pověsit to.

Jacob: Dobré, tak už dost...Bello to je Leah Clearwater, Harryho dcera.

Bella: Ahoj. Je mi moc líto tvého otce. 

Leah: Pokud jsi tu proto, abys víc mučila Jakea, tak můžeš klidně odejít.

Jacob: Je s ní zábava, že?

Emily: Bello! Ahoj, říkala jsem si, kdy tě tu znovu uvidíme.

Jacob: Same, jsme v pohodě?

Sam: Jsme.

zdroj můj affík :) díky