Únor 2011

3000 navstevniku!

26. února 2011 v 2:17
Wooow 3000 navstevniku! Dekuju vsem :) Sem rada ze sem lidi chodite a samozrejme chodte! Delate mi radost :D Opravdu vsem dekuju.

Nový dess

18. února 2011 v 21:08 Blog
Ahoj lidi, řekla jsem si, že by to potřebovalo změnu a tak jsem nastavila novej dess, celkem se mi líbí až na to menu :D to budu muset ještě nějak dovymyslet, no ale příjde mi pěknej, takže tu chvilku určitě bude. Můj názor je, že je takovej tajemnej, vyjadřuje něco co jen tak nejde říct, zrovna teď se v něčem takovym nacházim i já, takže ten dess ke mně sedí. Co na něj říkáte vy? :)

Dobrej lidi :)

8. února 2011 v 20:49 Blbosti
Zdravim vás, podle toho, že byl muj blog opravdu dlouho pozastevený, si tento článek asi moc lidi neprečte :D Ale to nevadí, prostě se nudim a napadlo mně, jít na blog. Už jsou to 4 měsíce, co jsem tu byla naposledy a během této doby se toho tolik změnilo. Jak sem vám říkala, tento rok sem nastoupila do prváku, našla sem si plno kamaradů, začla se učit :D atd.. Pravda nástupem na střední školu se vám celej život změní, začnete si uvědomovat, kolik jste toho prošvihly, objevi se prvni vrasky :D ok prehanim... ale život se změní. No a taky mě napadlo, že bych znova rozjela blog, jenže tema twilight, me nebavi, takze jako nejaky psani nebo tak? poraďte mi prosim :)