Březen 2011

Guns N' Roses

14. března 2011 v 19:20 Hudba
Miluju tuhle skupinu :) Škoda, že se rozpadli, opravdu nejlepší skupina, jejich písničky bych dokazala poslouchat pořád dokola. Prostě tohle je podle mě hudba! :) Myslim si, že v tohmhle mě dost lidí pochopí. Tady máte něco o nich ↓

Americká hard rocková skupina.Skupinu založil v roce 1985 v Los Angeles zpěvák Axl Rose,kytaristi Tracii Guns a Izzy Stradlin,baskytarista Ole Beich kterýho ale nahradil Duff McKagan a bubeník Rob Gardner.Když se Tracii Guns a Rob Gardner nechtěli zúčastnit prvního vystoupení Guns N' Roses v Seattlu, Axl Rose oslovil kytaristu Slashe a bubeníka Stevena Adlera, kteří jeho nabídku přijali a tak vznikla nejslavnější sestava skupiny.Vydali 10 alb.Mezi nejslavnější hity patří Welcome to the jungle,Sweet child o' mine,Don't cry aj.

Par písniček který od nich nejvíc poslouchám ↓

A nakonec moje dvě nejoblíbenější :) ♥


Bullet For My Valentine

11. března 2011 v 14:49 Hudba
Tak vám sem dávam další písničky, na který poslední dobou dost ujíždím. Já vím asi se to hodně lidem nebude líbit, ale když má člověk depku, tak tohle..teda aspoň mně pomůže :)

Jayk3M-tvůj sen

9. března 2011 v 15:39 Hudba
Ahoj lidi omlouvám se, že píšu další článek po takovéhle době, ale nebyl moc čas, dávám vám sem písničku, nevim jestli se vám bude líbit, určitě ji znáte...no je prostě úžasná :) Ten text..(ta pisnička mi prostě mluví z duše)